Przejdź do treści

OPS Włochy

  • Zwiększ rozmiar tekstu
  • Normalny rozmiar tekstu
  • Zmniejsz rozmiar tekstu

Obrazek przedstawia zdjęcie rodziny oraz numer telefonu i adres ośrodka

Podsumowanie Kiermaszu "Podaj dalej"

Zdjęcie z kiermaszuW dniu 22 września 2018 przy ul. Robotniczej 15 w Warszawie (na terenie Dziennego Domu Pomocy)  po raz 10 (jubileuszowy) odbył się kiermasz odzieży używanej i przedmiotów użytkowych "Podaj dalej" organizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy przy współpracy z Fundacją Praw Dziecka. Największym zainteresowaniem uczestników kiermaszu cieszyła się odzież jesienno-zimowa oraz pościel i zabawki dla dzieci. Z pomocy rzeczowej skorzystało 53 mieszkańców naszej dzielnicy. Kolejny kiermasz planowany jest w maju 2019.

Sierpień 2018 r. w Dziennych Domach Pomocy

zdjecie na trawieW ramach realizacji zadań  regulaminowych w Dziennych Domach Pomocy prowadzona jest działalność służąca aktywizacji i organizacji czasu wolnego  podopiecznych w formie terapii zajęciowej i świadczeń rekreacyjnych, edukacyjnych i kulturalnych. A oto przykładowe wydarzenia, które miały miejsce w DDP w miesiącu sierpniu:

 

WARSZTATY HISTORYCZNE PN. "POWSTANIE WARSZAWSKIE"  W DZIENNYCH DOMACH POMOCY

W dniu 07 sierpnia 2018 r. w ramach realizacji programu edukacyjnego "A to Polska właśnie" w Dziennych Domach Pomocy z siedzibami przy ul. Potrzebnej 10 i ul. Robotniczej 15 odbyły się kolejne warsztaty historyczne prowadzone przez historyka p. Beatę Wolszczak z Muzeum Historii Polski pn. "Powstanie Warszawskie".

Więcej…

Uwaga na oszustów podających się za wnuczka, policjanta, funkcjonariusza CBŚP

Ulotka PolicjiUwaga na oszustów podających się za wnuczka, policjanta, funkcjonariusza CBŚP

 

Więcej…

Obchody 74 Rocznicy Powstania Warszawskiego w Dziennych Domach Pomocy.

zdjęcie z obchodówW ramach obchodów 74 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w dniu 01.08.2018 r. w Dziennych Domach Pomocy Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy odbyły się spotkania słowno-muzyczne oparte na tekstach i muzyce upamiętniającej Powstanie Warszawskie pn. "Jesteśmy, jeśli pamiętasz" w DDP przy ul. Potrzebnej 10 i pn. "Godzina W" w DDP przy ul. Robotniczej 15.

Więcej…

Strona 1 z 6