Przejdź do treści

OPS Włochy

  • Zwiększ rozmiar tekstu
  • Normalny rozmiar tekstu
  • Zmniejsz rozmiar tekstu

Obrazek przedstawia zdjęcie rodziny oraz numer telefonu i adres ośrodka

Nasi Wolontariusze w Muzeum Narodowym

Dnia 21 października 2017 r. Wolontariusze, którzy na co dzień współpracują z Ośrodkiem Pomocy Społecznej mieli okazję zwiedzić wystawę w Muzeum Narodowym - "Arcydzieła Muzeum Narodowego w Warszawie". W towarzystwie edukatora oraz Wolontariuszy z Muzeum Narodowego mogli podziwiać najbogatszą i najbardziej różnorodną kolekcję sztuki w Polsce w zupełnie nowej aranżacji należącą do zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie. W trakcie zwiedzania wystawy, w której skład wchodzą takie słynne dzieła jak: Piękna Madonna z Wrocławia, monumentalny ołtarz z Pruszcza Gdańskiego, Madonna z Dzieciątkiem, świętym Janem Chrzcicielem i aniołem-Sandro Botticellego a także wielkie dzieło Jana Matejki Bitwa pod Grunwaldem można było dowiedzieć się wielu cennych i ciekawych informacji o obrazach. Przewodnicy potrafili umiejętnie przekazać wiedzę, dodatkowo możliwe było bardziej bezpośrednie poznanie wybranych dzieł. Dyskusja ze specjalistami sprawiła, że wizyta w muzeum na trwałe pozostanie w pamięci.

Więcej…

Informator Włochowskiego Miesiąca Seniora

Pierwsza strona informatora

 

Informator Włochowskiego Miesiąca Seniora - (PDF 4,6MB)

 


Europejski Wykład Otwarty "Od szkolenia do zatrudnienia EFS"

logo wykładu

 

 

Europejski Wykład Otwarty - "Od szkolenia do zatrudnienia - EFS" - (PDF 321KB)

Wycieczka podopiecznych Dziennych Domów Pomocy do Torunia

wycieczka do ToruniaW dniu 29.06.2017r. podopieczni  Dziennych Domów Pomocy przy ul. Potrzebnej 10 i ul. Robotniczej 15 wyjechali na jednodniową wycieczkę do Torunia.

Więcej…

DZIEŃ DZIECKA W DZIENNYCH DOMACH POMOCY 06-09 CZERWCA 2017 R.

Dzień Dziecka w DDP 2017W dniach od 6 - 9 czerwca  2017r. w Dziennych  Domy Pomocy, w ramach realizowanego programu ?Łamiemy bariery międzypokoleniowe? odbyły się imprezy z okazji Dnia Dziecka. Główną atrakcją spotkań  była inscenizacja  przedstawienia  pt. ?Brzydkie kaczątko? w wykonaniu podopiecznych placówek. Scenografia i część kostiumów do bajki została wykonana przez pensjonariuszy  w ramach terapii zajęciowej, jak również  upominki dla dzieci w postaci zakładek do książek z sentencją z wystawianej baśni. Dopełnieniem spotkania były wspólne zabawy i zdrowy poczęstunek w postaci owoców  i soków.

Więcej…

Strona 1 z 5