Przejdź do treści

OPS Włochy

  • Zwiększ rozmiar tekstu
  • Normalny rozmiar tekstu
  • Zmniejsz rozmiar tekstu

Obrazek przedstawia zdjęcie rodziny oraz numer telefonu i adres ośrodka

Uwaga na oszustów podających się za wnuczka, policjanta, funkcjonariusza CBŚP

Ulotka PolicjiUwaga na oszustów podających się za wnuczka, policjanta, funkcjonariusza CBŚP

 

Więcej…

Obchody 74 Rocznicy Powstania Warszawskiego w Dziennych Domach Pomocy.

zdjęcie z obchodówW ramach obchodów 74 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w dniu 01.08.2018 r. w Dziennych Domach Pomocy Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy odbyły się spotkania słowno-muzyczne oparte na tekstach i muzyce upamiętniającej Powstanie Warszawskie pn. "Jesteśmy, jeśli pamiętasz" w DDP przy ul. Potrzebnej 10 i pn. "Godzina W" w DDP przy ul. Robotniczej 15.

Więcej…

Wykłady z zakresu profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowia w Dziennych Domach Pomocy

zdjęcie z wykładówW ramach realizacji programu edukacyjnego "GRUNT TO ZDROWIE" w Dziennych Domach Pomocy przy ul. Robotniczej 15 i ul. Potrzebnej 10 odbyło się szereg wykładów i pogadanek z zakresu profilaktyki zdrowotnej mających na celu pogłębienie wiedzy na temat prowadzenia zdrowego stylu życia i zwiększenia umiejętności dbania o własne zdrowie. Wykłady i pogadanki  w głównej mierze realizowane były dzięki współpracy z Wydziałem Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. I  tak tematyka i częstotliwość wykładów wyglądała następująco:

 

Więcej…

Warsztaty samoobrony dla seniorów w Dziennym Domu Pomocy przy ul. Robotniczej 15

zdjęcie z samoobronyW ramach realizacji świadczeń edukacyjnych  w dniu 25.07.2018 r. w Dziennym Domu Pomocy przy ul. Robotniczej 15 odbyły się warsztaty pn. "Samoobrona dla Seniorów"  prowadzone przez ratownika medycznego, instruktora Krav Magii i innych sztuk walki p. Agnieszkę Ferenc i p. Waldemara Młynarczyka instruktora Krav Magii i innych sztuk walki.

Więcej…

Strona 1 z 6