Przejdź do treści

OPS Włochy

  • Zwiększ rozmiar tekstu
  • Normalny rozmiar tekstu
  • Zmniejsz rozmiar tekstu

Obrazek przedstawia zdjęcie rodziny oraz numer telefonu i adres ośrodka

INTEGRACYJNY BAL KARNAWAŁOWY W DZIENNYM DOMU POMOCY PRZY UL. ROBOTNICZEJ 15.

W dniu 02 lutego 2017 r. w Dziennym Domu Pomocy przy ul. Robotniczej 15, odbył się Integracyjny Bal Karnawałowy dla podopiecznych ośrodków wsparcia działających przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy tj. Dziennych Domów Pomocy z siedzibami przy ulicy Robotniczej 15 i ulicy Potrzebnej 10.

Więcej…

Giełda pracy

 

GIEŁDA PRACY

 

 

 

 

Więcej…

Ogłoszenie o nieodpłatnym przekazaniu mienia ruchomego

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy ogłasza nabór ofert organizacji pozarządowych, które zainteresowane są nieodpłatnym otrzymaniem używanego samochodu z zasobów m.st. Warszawy do wykorzystania na prowadzenie działań statutowych skierowanych do mieszkańców Warszawy.

Do nieodpłatnego przekazania w formie darowizny dostępny jest samochód marki Mercedes - Benz Sprinter 3,5 t  w kolorze białym. Rok produkcji 1997.

(szczegółowe dane zawierające opis techniczny i zdjęcia samochodu zawiera …PLIK DO POBRANIA .…)

Więcej…

"Pamiętamy o osobach samotnych"

„Miarą człowieczeństwa jest wielkość troski o drugiego człowieka”

Ks. Mieczysław Maliński

 

Nie można zapomnieć w tym świątecznym czasie o osobach samotnych, chorych, które ze względu na stan zdrowia nie są w stanie dotrzeć na spotkania wigilijne organizowane na terenie Dzielnicy i miasta, zaś Święta Bożego Narodzenia spędzą samotnie.

Więcej…

„Świat Internetu też dla mnie – przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu seniorów”

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy wraz z Technikum Nr 9 Lotniczym im. Bohaterów Narwiku w Zespole szkół im Bohaterów Narwiku po raz kolejny podjęli współpracę na rzecz Seniorów Dzielnicy Włochy.

W miesiącu listopadzie br. w ramach projektu „Świat Internetu też dla mnie – przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu seniorów” na terenie ww. szkoły zorganizowano cztery spotkania, w ramach których młodzież podzieliła się z Seniorami wiedzą na temat korzyści płynących z dostępu do Internetu.

Więcej…

Spotkanie Wigilijne

W dniu 15 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" przy ul. Promienistej 12a w Warszawie odbyło się uroczyste Spotkanie Wigilijne zorganizowane dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej zamieszkujących na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy. W uroczystości brali udział przedstawiciele władz samorządowych Pan Christian Młynarek - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy, Pan Andrzej Krupiński - Przewodniczący Rady Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy, Radnych reprezentowały:  Pani Teresa Baranowska i Pani Małgorzata Brzózka.

Więcej…

Strona 3 z 6