Przejdź do treści

OPS Włochy

  • Zwiększ rozmiar tekstu
  • Normalny rozmiar tekstu
  • Zmniejsz rozmiar tekstu

Obrazek przedstawia zdjęcie rodziny oraz numer telefonu i adres ośrodka

KONCERTY ZESPOŁU „WIECZNIE MŁODZI” W DZIENNYM DOMU POMOCY PRZY UL. ROBOTNICZEJ 15.

zdjęcie zespołuW dniu 15 kwietnia 2016 r.  Dzienne Domy Pomocy gościły w jednej ze swoich siedzib tj. przy ul. Robotniczej 15 zespół wokalno- instrumentalny  „ Wiecznie Młodzi” z Płońska.

„ Wiecznie młodzi” to Stowarzyszenie utworzone na terenie Gminy Płońsk w 2010 roku.

Zespół w tym dniu zagrał dwa koncerty. Jeden przed południem „ Koncert muzyki cygańskiej”, drugi po południu „ Koncert muzyki biesiadnej”. Członkowie zespołu mogą się  poszczycić nie tylko wspaniałymi głosami, ale również piękną choreografią i strojami. Na uwagę w szczególności zasługują stroje do muzyki romskiej wykonywane osobiście przez członkinie zespołu.

Pierwsze, ale nie ostatnie spotkanie z zespołem „ Wiecznie młodzi” kierowanym przez Pana Zygmunta Malewicza należy uznać za wyjątkowo udane. Po kilku godzinach wspólnej zabawy wszyscy czuli się jak  dobrzy przyjaciele.

Zapraszamy do galerii

UDANY DEBIUT PENSJONARIUSZY DZIENNYCH DOMÓW POMOCY IV PRZEGLĄDZIE PIOSENKI POLSKIEJ „KOCHAM CIĘ OJCZYZNO”

zdjęcie zespołu na stronieW dniu 11 kwietnia podopieczni Dziennych Domów Pomocy przy ul. Robotniczej 15 i ul. Potrzebnej 10 jako zespół wokalny pn. „ŚPIEWAJĄCE MUMIE” wzięli udział w organizowanym przez Dom Kultury „Miś” wraz z Ośrodkiem Kultury „ Arsus” w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy w IV PRZEGLĄDZIE PIOSENKI POLSKIEJ „KOCHAM CIĘ OJCZYZNO”.

Podopieczni DDP wystąpili podczas konkursu w kategorii muzycznej: zespoły wokalne do 20 osób.

Więcej…

WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH PODOPIECZNYCH DZIENNYCH DOMÓW POMOCY OPS WŁOCHY W URZĘDZIE DZIELNICY WŁOCHY M.ST. WARSZAWY

zdjęcie stołu wielkanocnegoW dniu 6 kwietnia 2016 r. Dzienne Domy Pomocy z siedzibami przy ul. Robotniczej 15 i ul. Potrzebnej 10 zorganizowały w Urzędzie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy przy Alei Krakowskiej 257 w Warszawie wystawę prac plastycznych wykonywanych w placówkach w ramach koła plastycznego.

Organizacja tejże wystawy wraz z informacją w formie ulotek jest elementem podejmowanej przez tutejszy Ośrodek akcji informacyjnej  w celu propagowania wiedzy o możliwości pomocy na rzecz włochowskich Seniorów. Mamy nadzieję dotrzeć z informacją do starszych mieszkańców Dzielnicy Włochy i pokazać istniejące formy wsparcia środowiskowego organizowane przez tutejszy OPS.

Więcej…

Uroczyste spotkanie Wielkanocne

przystrojony stół

W dniu 17 marca 2016 r. Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy zorganizował w siedzibie Zespołu  Szkół Nr 17 im. Zawiszaków Proporca „Victoria” przy ul. Promienistej 12a w Warszawie uroczyste Spotkanie Wielkanocne  dla 100 podopiecznych.  W spotkaniu  wzięli udział  również zaproszeni goście między innymi:  Zastępca Burmistrza  - Pan Christian Młynarek, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia - Pani  Maria Kuryjańska, radni dzielnicy Włochy: Elżbieta Szczepańska, Janusz Wojdalski, Sobociński Cezary oraz Dyrektor goszczącej nas Szkoły Pani - Małgorzata Michalska a także ksiądz z parafii Św. Teresy od Dzieciątka Jezus przy ul.Rybnickiej 27.

Więcej…

POMOC MALTAŃSKA – punkty informacyjno-doradcze

logo zakon Maltański Logo Państwowy Fundusz Rehabiltacyjny

Informujemy, że nadal realizujemy projekt „POMOC MALTAŃSKA – punkty informacyjno doradcze”.

W Maltańskich Ośrodkach Pomocy w Warszawie, Olsztynie, Katowicach i Poznaniu nasi pracownicy odpowiadają na wszelkie pytania związane z niepełnosprawnością, zadawane nie tylko przez osoby niepełnosprawne, ale również osoby z otoczeni i pracodawców.

Więcej…

PROJEKT „ŚWIAT INTERNETU TEŻ DLA MNIE…”

 

 

Obrazek świat internetu

PROJEKT „ŚWIAT INTERNETU TEŻ DLA MNIE…”

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy

z siedzibą przy ul. Czereśniowej 35 we współpracy z

Technikum Lotniczym Nr 9 im. Bohaterów Narwiku

przy ul. Gładkiej 16

w okresie od 23.10.2015 r do 31.05.2016r.

realizują projekt „Świat Internetu też dla mnie…”

 

Więcej…

Strona 5 z 6