Przejdź do treści

OPS Włochy

  • Zwiększ rozmiar tekstu
  • Normalny rozmiar tekstu
  • Zmniejsz rozmiar tekstu

Obrazek przedstawia zdjęcie rodziny oraz numer telefonu i adres ośrodka

Warsztaty Aktywizacji Zawodowej - 19.10.2015r.

Logo OHP


Warsztaty Aktywizacji Zawodowej

Więcej…

Giełda pracy 24.09.2015r.


oraz Instac Sp. z o.o.

ZAPRASZAJĄ PAŃSTWA NA

GIEŁDĘ PRACY

w dniu 24.09.2015 r.
w siedzibie Urzędu Pracy m.st. Warszawy
przy ul. Ciołka 10a SALA NR 221

NA STANOWISKO:

Więcej…

8-11 CZERWCA DZIEŃ DZIECKA W DZIENNYCH DOMACH POMOCY

Zdjęcie z imprezy1 czerwca swoje święto obchodzą dzieci. Pensjonariusze Dziennych Domów Pomocy z ul. Potrzebnej 10 i ul. Robotniczej 15 nie zapomnieli o najmłodszych, którzy w ciągu całego roku przychodzą do nich z występami na różne okazje. Tradycyjnie, również w tym roku  zaprosili dzieci na  spotkania z okazji Dnia Dziecka w ramach realizacji cyklu „Łamiemy bariery międzypokoleniowe”. Celem spotkań organizowanych w ramach wspomnianego cyklu jest szeroko pojęta integracja międzypokoleniowa, promowanie wzorców pozytywnego, kulturalnego zachowania, a także zmiana stereotypów w postrzeganiu osób starszych oraz dzieci i młodzieży, kształtowanie pozytywnego wizerunku starzenia się i starości.

Więcej…

Dzień Dziecka 2015

Zdjęcie z Dnia Dziecka 2015

Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy  we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy z siedzibą przy  ul. Czereśniowej 35 oraz podmiotami działającymi na terenie  naszej Dzielnicy tj. Towarzystwem Przyjaciół Dzieci Ulicy Przywrócić Dzieciństwo im. K. Lisieckiego „Dziadka”, Clubem „Zioma Janka”, Zespołem Ognisk Wychowawczych im. K. Lisieckiego „Dziadka” Ogniskiem Okęcie, Stowarzyszeniem Społeczni, Animatorzy Środowiskowi oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji; Akademią Rozwoju i Zabawy i Stowarzyszeniem Rodzin Abstynenckich Warszawa – Włochy „Źródło” w dniu 29.05.2015 r. zorganizowali  w godzinach 1500 – 1800 imprezę okolicznościową w parku im. Marka Kotańskiego pod hasłem „Dzień Dziecka bawmy się zdrowo i na sportowo”.

Więcej…

Bezpłatne szkolenia

Plakat szkolenieCertyfikuj swoje kompetencje Miasto stołeczne Warszawa oraz Fundacja Aktywizacja zapraszaj na BEZPŁATNE szkolenia:

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGOod 120 do 240 godzin szkolenia (2-4 semestry), zakończonego egzaminem TELC (wyłącznie dla osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo)

KURS KOMPUTEROWY ECDL BASE lub CORE80/120 godzin szkolenia, składającego się z 4/7 modułów zakończonych egzaminem ECDL

Więcej…

Targi Pracy i Edukacji 21 maj 2015 w godz. 10.00-14.00

Plakat Tragi Pracy i Edukacji

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy oraz ALMAMER Szkoła Wyższa serdecznie zapraszają na TARGI PRACY I EDUKACJI 21maj 2015 (czwartek) w godzinach 10.00-14.00 w ALMAMER Szkole Wyższej ul. Wolska 43, Warszawa

Więcej…

Strona 6 z 6