Przejdź do treści

OPS Włochy

  • Zwiększ rozmiar tekstu
  • Normalny rozmiar tekstu
  • Zmniejsz rozmiar tekstu

fundusze europejskie

flaga

Mazowsze

logo unia

Obrazek przedstawia zdjęcie rodziny oraz numer telefonu i adres ośrodka

Sierpień 2018 r. w Dziennych Domach Pomocy

zdjecie na trawieW ramach realizacji zadań  regulaminowych w Dziennych Domach Pomocy prowadzona jest działalność służąca aktywizacji i organizacji czasu wolnego  podopiecznych w formie terapii zajęciowej i świadczeń rekreacyjnych, edukacyjnych i kulturalnych. A oto przykładowe wydarzenia, które miały miejsce w DDP w miesiącu sierpniu:

 

WARSZTATY HISTORYCZNE PN. "POWSTANIE WARSZAWSKIE"  W DZIENNYCH DOMACH POMOCY

W dniu 07 sierpnia 2018 r. w ramach realizacji programu edukacyjnego "A to Polska właśnie" w Dziennych Domach Pomocy z siedzibami przy ul. Potrzebnej 10 i ul. Robotniczej 15 odbyły się kolejne warsztaty historyczne prowadzone przez historyka p. Beatę Wolszczak z Muzeum Historii Polski pn. "Powstanie Warszawskie".

 

ŚWIADCZENIA EDUKACYJNE W DZIENNYCH DOMACH POMOCY- WYKŁAD DR MARCINA BARAŃSKIEGO Z SGGW

W dniu 10 sierpnia 2018 r. w Dziennych Domach Pomocy z siedzibami przy ul. Potrzebnej 10  i ul. Robotniczej 15 odbyły się wykłady pt. "Odżywczy posiłek w niskiej cenie" przeprowadzone przez dr Marcina Barańskiego z Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Wyższej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

 

WYJAZD UCZESTNIKÓW  DZIENNYCH DOMÓW POMOCY DO TĘŻNI SOLANKOWEJ  W KONSTANCINIE- JEZIORNIE

W dniu 14 sierpnia 2018 r. podopieczni Dziennych Domów Pomocy przy ul. Robotniczej 15  i ul. Potrzebnej 10   w ramach realizacji świadczeń rekreacyjnych i programu edukacyjnego ? Grunt to zdrowie? pojechali do tężni solankowej w Konstancinie- Jeziornie.

 

"PIKNIK W MŁOCINACH" WYJAZD PENSJONARIUSZY DZIENNYCH DOMÓW POMOCY DO PARKU MŁOCIŃSKIEGO

W dniu 23.08.2018 r. pensjonariusze Dziennych Domów  Pomocy przy ul. Potrzebnej 10 i ul. Robotniczej 15 uczestniczyli w pikniku z ogniskiem w Parku Młocińskim w Warszawie. Autokarowy wyjazd został zorganizowany w ramach realizacji zadania regulaminowego DDP- świadczenia rekreacyjne i programu edukacyjnego "Grunt to zdrowie".