Przejdź do treści

OPS Włochy

  • Zwiększ rozmiar tekstu
  • Normalny rozmiar tekstu
  • Zmniejsz rozmiar tekstu

fundusze europejskie

flaga

Mazowsze

logo unia

Obrazek przedstawia zdjęcie rodziny oraz numer telefonu i adres ośrodka

Kiermasz odzieży używanej i przedmiotów użytkowych ,,PODAJ DALEJ"

kiermasz odzieżyOśrodek Pomocy Społecznej serdecznie zaprasza na:

Kiermasz odzieży używanej i przedmiotów użytkowych

,,PODAJ DALEJ" który odbędzie się w dniu 25 maja 2019r. w godzinach 10.00-12.00  w Warszawie przy ul. Robotniczej 15.

Wstęp bezpłatny zapraszamy

Bezpłatne szkolenie pt.: "Rodzice i szkoła wobec współczesnych zagrożeń dzieci i młodzieży"

logo zkochaj się w Warszawie

ZAPROSZENIE

W ramach realizacji harmonogramu na rok 2019 do Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych m.st. Warszawy, Zespół Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy organizuje bezpłatne szkolenie pt.: "Rodzice i szkoła wobec współczesnych zagrożeń dzieci i młodzieży" dla osób realizujących zadania z obszaru przeciwdziałania alkoholizmowi i przemocy w rodzinie oraz zainteresowanych tematyką rodziców.

 

Więcej…

INFORMACJE I ZAPISY DO PUNKTU NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ I NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO

numer informcji warszawskiej

INFORMACJE I ZAPISY DO PUNKTU NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ I NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO POD NUMEREM TELEFONU 19115


Wieczór Wigilijny dla Rodzin

zdjęcie z wigiliiW środę, 19 grudnia 2018 r. Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st.   Warszawy   dzięki   uprzejmości i   zaangażowaniu  Instytutu  Lotnictwa al. Krakowska 110/114 po raz kolejny zorganizował Wieczór Wigilijny dla Rodzin.
Uroczystość miała charakter rodzinnej kolacji wigilijnej, którą poprowadziła Pani Iwona Adamiak - Dyrektor Ośrodka. W spotkaniu uczestniczyli Radni Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Pan Michał Hausman, Pan Andrzej Krupiński, Pan Dominik Wymysłowski, Pan Mahbub Siddique-Olesiejuk oraz? Kierownik Zespołu Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Pani Danuta Paciorek. Świąteczną oprawę spotkania zainicjował ksiądz Marcin Szatanek z Parafii Rzymskokatolickiej św. Franciszka z Asyżu przy ul. Franciszka Hynka 4A, który wprowadził gości w uroczystą atmosferę i zaprosił do wspólnego kolędowania.

Więcej…

Nieodpłatna Pomoc Prawna Warszawa, ul. Centralna 24

ikona zeszytW punkcie nieodpłatnej pomocy prawnej z darmowej pomocy prawnej mogą skorzystać te osoby, które dokonały zgłoszenia telefonicznego i nie są w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

Poniedziałek: 08:00-16:00

Wtorek: 12:00-16:00

Środa 8:00-16:00

Czwartek 08:00-16:00

Piątek: 10:00-18:00

Sobota 09:00-13:00

Więcej…

Podsumowanie Kiermaszu "Podaj dalej"

Zdjęcie z kiermaszuW dniu 22 września 2018 przy ul. Robotniczej 15 w Warszawie (na terenie Dziennego Domu Pomocy)  po raz 10 (jubileuszowy) odbył się kiermasz odzieży używanej i przedmiotów użytkowych "Podaj dalej" organizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy przy współpracy z Fundacją Praw Dziecka. Największym zainteresowaniem uczestników kiermaszu cieszyła się odzież jesienno-zimowa oraz pościel i zabawki dla dzieci. Z pomocy rzeczowej skorzystało 53 mieszkańców naszej dzielnicy. Kolejny kiermasz planowany jest w maju 2019.

Strona 1 z 6