Przejdź do treści

OPS Włochy

  • Zwiększ rozmiar tekstu
  • Normalny rozmiar tekstu
  • Zmniejsz rozmiar tekstu

fundusze europejskie

flaga

Mazowsze

logo unia

Obrazek przedstawia zdjęcie rodziny oraz numer telefonu i adres ośrodka

Kiermasz odzieży używanej i przedmiotów użytkowych ,,PODAJ DALEJ"

Po raz kolejny tutejszy Ośrodek wspólnie z Fundacją Praw Dziecka organizuje Kiermasz odzieży używanej i przedmiotów użytkowych ,,PODAJ DALEJ", Kiermasz odbędzie się 8 Października (sobota), w godzinach 10-12 przy ul.Robotniczej 15, serdecznie zapraszamy.

Szukasz pracy?

 

Szukasz pracy? - Dołącz do naszego projektu - przeszkolimy cie i znajdziemy prace!

Więcej…

Współpraca z Teatrem Capitol

"W związku z podjęciem współpracy pomiędzy Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy a Teatrem Capitol przedstawiamy ofertę promocyjną Teatru na poniższy spektakl. Dziękujemy za wsparcie w nawiązaniu współpracy Stowarzyszeniu Na Całe Życie."

 

Więcej…

„Senioriada” w Dziennym Domu Pomocy przy ul. Robotniczej 15

Zdjęcie z imprezy SenioradaW dniu 29 sierpnia 2016r podopieczni Dziennych Domów Pomocy z ul. Potrzebnej 10 i ul. Robotniczej 15 spotkali się na „Senioriadzie”,  imprezie integracyjnej o charakterze sportowym, realizowanej w ramach programu „Aktywnym być-to zdrowie i sprawność”.

 

Więcej…

Włochowski miesiąc Seniora

Plakat Włochowski miesiąc Seniora

 

Informator do pobrania - (PDF 1.7MB)

Więcej…

SENIORZY Z DZIENNYCH DOMÓW POMOCY GRAJĄ W KRĘGLE W OSIR DZIELNICY WŁOCHY

Seniorzy na kręglachW ramach realizacji programu edukacyjnego pn. „Aktywnym być – to zdrowie i sprawność” Dzienne Domy Pomocy przy ul. Robotniczej 15 i ul. Potrzebnej 10  organizują dla swoich podopiecznych regularne wyjścia na kręgle do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy przy ul. Gładkiej 18. Ta forma aktywizacji cieszy się wśród nich dużą popularnością. Program realizowany w ośrodkach wsparcia  obejmuje również wiele innych działań  mających na celu intelektualną, psychiczną i fizyczną aktywizację podopiecznych, służących zadbaniu o pomyślne starzenie się, utrzymanie dobrej jakości życia  pensjonariuszy poprzez propagowanie zdrowego starzenia się.

Więcej…

Strona 4 z 6