Przejdź do treści

OPS Włochy

  • Zwiększ rozmiar tekstu
  • Normalny rozmiar tekstu
  • Zmniejsz rozmiar tekstu

fundusze europejskie

flaga

Mazowsze

logo unia

Obrazek przedstawia zdjęcie rodziny oraz numer telefonu i adres ośrodka

Spotkanie Wigilijne

W dniu 15 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" przy ul. Promienistej 12a w Warszawie odbyło się uroczyste Spotkanie Wigilijne zorganizowane dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej zamieszkujących na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy. W uroczystości brali udział przedstawiciele władz samorządowych Pan Christian Młynarek - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy, Pan Andrzej Krupiński - Przewodniczący Rady Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy, Radnych reprezentowały:  Pani Teresa Baranowska i Pani Małgorzata Brzózka.

Więcej…

„XIII Warszawskie Spotkanie Wigilijne”

W niedzielę 18 grudnia 2016 r. na Pl. Teatralnym w Warszawie w godz. 11:00 – 15:00 odbędzie się „XIII Warszawskie Spotkanie Wigilijne”, które stanowi wyjątkową okazję do spotkania i integracji wszystkich warszawskich środowisk w niepowtarzalnym klimacie Świąt Bożego Narodzenia.

W trakcie spotkania Pani Prezydent Hanna Gronkiewicz – Waltz złoży wszystkim Warszawiakom życzenia i tradycyjnie podzieli się z nimi opłatkiem.

Więcej…

Kiermasz odzieży używanej i przedmiotów użytkowych „PODAJ DALEJ”.

Już po raz 6, dzięki owocnej współpracy pomiędzy Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy a Fundacją Praw Dziecka, na terenie Dzielnicy Włochy odbył się Kiermasz odzieży używanej i przedmiotów użytkowych „PODAJ DALEJ”. Mieszkańcy naszej Dzielnicy chętnie wzięli udział w kiermaszu, największy popyt był na odzież zimową i dziecięcą oraz zabawki. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym powodzeniem, z którego skorzystały  73 osoby. Kolejny kiermasz odbędzie się w maju 2017r.

 

Więcej…

Wykłady "Język żyrafy czyli komunikacja bez przemocy"

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy zaprasza na wykłady "Język żyrafy czyli komunikacja bez przemocy"

 

Więcej…

Przedszkolaki na korcie!

Sport uczy, bawi i kształtuje charakter. Dlatego już od najmłodszych lat wskazane jest nauczyć dziecko, iż sport jest ważnym i przyjemnym elementem życia.

 

Serdecznie więc zapraszamy na drugą edycję akcji "Przedszkolaki na korcie" oraz pierwszą edycję zajęć "Squash Fighters Kids" przeznaczonych dla starszych dzieci.

 

Powyższe akcje mają na celu propagowanie aktywnego trybu życia wśród dzieci, oraz rozwój wszechstronnej sprawności fizycznej oczywiście poprzez zabawę!


Więcej…

Włochowski Miesiąc Seniora

Włochowski Miesiąc Seniora to duże wydarzenie trwające obecnie na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, które zostało zainicjowane przez wiele instytucji i organizacji z terenu Naszej Dzielnicy, mające na celu pobudzenie aktywności seniorów.

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy jest jednym ze współorganizatorów wydarzenia.

Dotychczas Seniorzy mieli możliwość skorzystania z licznych spotkań, warsztatów, wykładów i koncertów.

 

Więcej…

Strona 5 z 8