Przejdź do treści

OPS Włochy

  • Zwiększ rozmiar tekstu
  • Normalny rozmiar tekstu
  • Zmniejsz rozmiar tekstu

fundusze europejskie

flaga

Mazowsze

logo unia

Obrazek przedstawia zdjęcie rodziny oraz numer telefonu i adres ośrodka

Centrum Aktywnej Rodziny

Centrum Aktywnej Rodziny Plakat

Centrum Aktywnej Rodziny

Nowe Włochy, ul. Rybnicka 25

http://centrum.aktywacja.org/

Bezpłatna Pomoc Prawna ul. Centralna 24

Bezpłatna pomoc prawna obraz

Punkt bezpłatnej pomocy prawnej w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy

ul. Centralna 24, 02-271 Warszawa
tel. 22 443 44 74

 

 

 


Więcej…

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020

logo Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020

 

Od końca 2014 r. w Polsce realizowany jest Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ). Program współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Fund for European Aid to the Most Deprived – FEAD).

Program został opracowany zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 223/2014 z dnia 11 marca 2014 r. w sprawie Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Więcej…

Dzień Wolontariusza

logo wolontariatW dniu 17.12.2015 r. w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy obchodziliśmy „Dzień Wolontariusza”, podczas którego mogliśmy podziękować wszystkim współpracującym z nami Wolontariuszom za Ich bezinteresowną pomoc, uśmiech, który wywołują na twarzach innych dzieci, młodzieży i dorosłych.

Z tej okazji zaprosiliśmy naszych Wolontariuszy do kręgielni Bowling Center w Ośrodku Sportu i Rekreacji Włochy przy ul. Gładkiej w Warszawie.

Więcej…

Spotkanie Wigilijne 2015r.

Zdjęcie stołuW dniu 17 grudnia 2015 r. w Zespole Szkół Nr 17 przy ul. Promienistej 12a w Warszawie odbyło się uroczyste Spotkanie Wigilijne zorganizowane przez Ośrodek dla 115 Uczestników. W uroczystości brali udział przedstawiciele władz samorządowych.

W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziło wszystkich przedstawienie świąteczne przygotowane przez uczniów szkoły. Dyrektor Ośrodka  oraz przedstawiciele władz samorządowych złożyli przybyłym życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem- symbolem zgody i pojednania. Przygotowano tradycyjny poczęstunek wigilijny i upominki dla podopiecznych. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła naszemu spotkaniu wigilijnemu.

 

 


 

zdjęcie osób za stołem

Zdjęcie stołu

zdjecie z imprezy

zdjęcie z imprezy następne

zdjęcie udekorowanego stołu

klienci przy stole

widok sali

udekorowany stół

Spotkanie Wigilijne dla Rodzin

spotkanie wigilijneW dniu 14 grudnia 2015r. Ośrodek Pomocy Społecznej dzielnicy Włochy m.st. Warszawy dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Pana Wojciecha Łukowskiego Dyrektora Pionu Marketingu Instytutu Lotnictwa już po raz trzeci zorganizował Rodzinne Spotkanie Świąteczne dla 160 osób w Sali Ikar Instytutu Lotnictwa przy Al. Krakowskiej 110/114 w Warszawie.

Więcej…

Strona 6 z 7